Ośrodek szkolenia kierowców PATROL mgr Dorota Lewandowska

O firmie

Szanowni Państwo!

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Patrol” to firma, która rozpoczęła swą działalność 15.11.2010r prowadząc naukę jazdy w zakresie kat. B. Wysoka jakość naszych usług sprawiła, iż szybko zdobyliśmy zaufanie szerokiej rzeszy kursantów. Kursanci wiedzą, że to co robimy, robimy dobrze. 

Jakość przede wszystkim

Nie jesteśmy ośrodkiem oferującym kursy po zaniżonych cenach. Uważamy, że nie można obniżać ceny szkolenia kosztem jej jakości. Istnieje możliwość płatności za kursy w ratach.

Liczy się skuteczność

Skuteczny kurs na prawo jazdy, składa się z części teoretycznej i praktycznej. Zajęcia u nas są przeprowadzane rzetelnie i sprawnie, w miłej i bezstresowej atmosferze połączone z konstruktywną krytyką ze strony instruktora. Dostosowane indywidualnie do potrzeb kursanta. Najdrobniejsze szczegóły zostaną wytłumaczone w prosty i zrozumiały sposób. Na życzenie kursanta możliwe jest utrwalenie szkolenia z jazdy specjalnie zainstalowaną w pojeździe kamerą cyfrową.

Znajdź znajomych 

Wybór Ośrodka Szkolenia nie jest decyzją łatwą. Szukać można w Internecie, pytać znajomych, ich spostrzeżenia co do jakości odbytego szkolenia mogą być dla Ciebie bardzo istotne. Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie stronę z galerią kursantów. Jeśli rozpoznasz tam swojego znajomego zapytaj go o nas.

Podejmij dobrą decyzję

Prawo jazdy, w dzisiejszych czasach zdaje się być czymś niezbędnym. Daje poczucie swobody, niezależności i wymagane jest przez pracodawców. Jest to dokument, który zdaje się być tak samo potrzebny jak dowód osobisty.